Turk Futbol Forum - En Iyi Turk Futbol Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cruyff ailesinin favorisi Kırmızı Şeytanlar

Cruyff ailesinin favorisi Kırmızı Şeytanlar Empty Cruyff ailesinin favorisi Kırmızı Şeytanlar

Mesaj  Admin C.tesi Haz. 27, 2009 5:29 pm

Futbol dünyasının Hollandalı efsanesi Johan Cruyff bu akşam Roma’da oynanacak Şampiyonlar Ligi finali öncesinde tahminlerde bulundu.

Cruyff, Barcelona’nın defanstaki eksiklerinin Katalan ekibini olumsuz etkileyeceği görüşünde.

Barcelona’nın eski teknik direktörlerinden olan Cruyff, “Kaliteli bir maç olacağını düşünüyorum. Alves, Abidal ve Fletcher gibi isimler yılın maçında forma giyemeyecekler. Bu cezaların Barcelona’yı daha fazla etkileyeceğini düşünüyorum çünkü Mancester United’ın kadrosu daha güçlü” şeklinde konuştu.

Hollandalı efsane golcünün oğlu Jordi Cruyff ise Ferguson’un bu maç için özel sürprizler hazırladığını düşünüyor. RAC1’e konuşan Jordi Cruyff şu açıklamayı yaptı:

“ Ferguson çok tecrübeli bir menajer. Bu maç için özel sürprizler hazırladığını düşünüyorum. Old Trafford’da geçirdiğim günlerde verdiği kararlar ile bir çok maçı çevirdiğine şahit oldum. Ferguson tamamen önceden tahmin edilemeyen bir kişiliğe sahip ve oynadığı kumarların bir çoğunu kazandı”

Admin
Admin

http://futbolcafe.hareketforum.com