Turk Futbol Forum - En Iyi Turk Futbol Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaka, Adriano için endişeleniyor

Kaka, Adriano için endişeleniyor Empty Kaka, Adriano için endişeleniyor

Mesaj  Admin C.tesi Haz. 27, 2009 5:53 pm

Adriano’nun geleceği için endişelendiğini belirten Kaka, Brezilya Milli takımından arkadaşı olan oyuncunun futbolu bırakmamasını umut ettiğini söyledi.

Inter’de zor günler geçiren Adriano; Dünya Kupası Elemeleri için ülkesine gitmiş, fakat geri dönmeyerek kulübüyle arasındaki ipleri iyice germişti.

Adriano’nun Rio de Janerio’da olduğunu teyit eden menajer Gilmar Rinaldi, Interli oyuncunun bugün döneceğini haberlerinin gerçek olmadığını belirtti.

Geçtiğimiz hafta Brezilya milli takımında Adriano ile beraber idmana çıkan Kaka, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Futbol hayatına son vermemesini umuyorum çünkü o çok başarılı bir futbolcu. Bileğinden bir sakatlığı vardı ve fizikoterapiste göründü. Çok durgun ve sakin gözüküyordu. Ben onun bir gün geç kalacağını zannediyordum ama sorun göründüğü gibi değilmiş”

Globo TV’ye konuk olan Adriano’nu menajeri de, oyuncunun durumunun iyi olduğunu ve ülkesinde bir süre daha kalarak Flamengo – Fluminense derbisini izleyeceğini açıkladı.

Admin
Admin

http://futbolcafe.hareketforum.com